Локо (ГО) и Монтана поделиха точките на старта на сезона във Втора лига

Отборите на Локомотив (Горна Оряховица) и Монтана започнаха с равенство помежду си 1:1 сезон 2018/19 във Втора лига. Двата тима реализираха по едно попадение в самия край на двете полувремена. Домакините от Горна Оряховица откриха резултата в добавеното време на първата част чрез Иван Пенев, а в самия край на срещата Атанас Илиев от Монтана фиксира крайното равенство след добро изпълнение на 11-метров наказателен удар. Противно на очакванията, отборът на Локомотив (Горна Оряховица) бе по-прибран в собствената си половина в хода на мача, а тимът на Монтана търсеше по-напористо гола. Въпреки това, домакините успяха да поведат в резултата в 45-ата минута чрез Иван Пенев. Сред куп пропуски и доста по активна игра във фаза атака, гостите от Монтана изравниха чрез дузпа в 90-ата минута, вкарана от Атанас Илиев. Така двата отбора поделиха точките на старта на шампионата във Втора лига.