Сезонът започна лошо за Хичо и Урал

Новият сезон в руската Премиер лига започна лошо за тима на Урал, където се подвизава българинът Николай Димитров. "Пчелите" допуснаха домакинска загуба с 0:1 от Анжи. Хичо записа пълни 90 минути, но не успя да помогне на своя тим.

Единственото попадение в срещата падна в 83-ата минута. Тогава Паул Антон със страхотен удар по земя извън наказателното поле прати топката неспасяемо във вратата и донесе победата на своя тим.

Така Анжи записа първи три точки в актива си, докато Урал ще опита да се съвземе от тази загуба в следващия кръг, когато отново е домакин, този път на Краснодар.