Нов гол на Преслав Боруков в младежкия отбор на Шефилд Уензди

Българският юношески национал Преслав Боруков отново се разписа за младежкия отбор да Шефилд Уензди (до 23 години) в контролна среща. Това стана при успеха с 3:2 над аматьорския Фрикли Атлетик.
В третата проверка на дублиращия състав на Кукумявките софиянецът влезе в 70-ата минута при равен резултат 2:2 на мястото на Томпсън и три минути преди края на се разписа за 3:2.
След този мач Преслав Боруков има два гола и една спечелена дузпа в контролите през това лято. Попадението дойде от отличното вазимодействие на българина и Фрейзър Престън, като последният подаде чудесен пас през защитата. Боруков се откъсна зад гърба на персоналния си пазач, напредна сам срещу вратаря и не му остави шансове с мощния си изстрел.