Юношите на Черно море съсипаха Нефтохимик с осем гола

Черно море U19 победи Нефтохимик с 8:0 в контролна среща, играна в Сливен. Треньорът на варненци Мартин Христов използва два различни състава през двете полувремена. До почивката "моряците" вкараха четири попадения, дело на Даниел Стоянов, Денислав Ангелов, Антоан Вълчев и Александър Георгиев. През втората част головете реализираха Велислав Василев, Тугай Неджет, Балю Балев и Християн Иванов. В другата контрола при юношите старша възраст Сливен и Янтра 1919 (Габрово) завършиха 3:3. До почивката домакините имаха аванс от два гола на Иван Петков и Стоян Стоянов.

През втората част Християн Михов върна един гол за Янтра 1919, а Христо Цонев изравни – 2:2. Стоян Николаев изведе отново Сливен напред в резултата след точно изпълнена дузпа. В края Стефан Йорданов също от дузпа оформи крайното 3:3. Следващите контроли са на 1 август. Черно море ще играе със Сливен, а Нефтохимик – срещу Янтра 1919.