Балъков: С правилна игра и търпение се побеждава и в последната минута

Главният мениджър на Етър Красимир Балъков е само с положителни емоции след успеха с 1:0 над Верея в среща от втория кръг на Първа лига. Болярите стигнаха до победата с гол на Ерик Почански в 88-ата минута, след като преди това направиха няколко пропуска.

“Тимът на Верея играеше изключително дефанзивно, в защитата им беше много гъсто - коментира Бала. - Но така е, и те искаха да вземат нещо, и те искат да ядат бял хляб. Важното е, че показахме, че с правилна игра и търпение можеш да победиш дори в последната минута. Момчетата демонстрираха характер, имаше много емоции, публиката им се радваше, което е важното в крайна сметка. Искаме да привличаме повече хора на стадиона, а такъв драматичен двубой ти дава сили, а освен това ще идват нови хора. Пропуските, които направихме, не ме притесняват. Радостен съм, че излизаме на положения. Все пак сме в началото на първенството и все още не сме в перфектна форма. А и имаме двама нови нападатели, които изобщо не са в добро физическо състояние. На тима му беше тежко и трудно като първи мач във Велико Търново.”

Това са първи точки за Етър за новия сезон, след като на старта отборът загуби от Лудогорец.