Септември (Симитли) и Пирин (Рз) си вкараха 6 гола в контрола

Септември (Симитли) победи Пирин (Разлог) с 4:2 в приятелска среща, играна на стадиона в Елешница. Двата отбора изиграха полезна контрола с цели 6 попадения. Още в 20-ата минута на първото полувреме Септември (Симитли) поведе чрез Владимир Гогов. В 30-ата минута, след отсъдена дузпа, Красимир Шапкарев отбеляза за 1:1. Само две минути по-късно Пирин поведе след дежурното попадение в контролите на Александър Александров. Положенията продължаваха да се редят и пред двете врати и капитанът на Септември Анатоли Лулейски изравни за 2:2. В началото на втората част отборът от Симитли поведе с гол на Кирил Домозетски, а в 55-ата минута Асен Топузов оформи и крайното 4:2. До края на срещата и двата отбора имаха положения, но не ги реализираха. Следващата контрола за Септември е тази събота, от 10:30ч. в Симитли срещу отбора на Марек (Дупница).