Спартак (Плевен) се справи с Партизан

Плевенският Спартак победи с 3:1 гостуващия му Партизан (Червен бряг) в контролна футболна среща. Домакините бяха по-добри през първата част, когато вкараха два пъти.

Иво Върбанов откри резултата с глава след центриране. Ивайло Раденцов пък реализира дузпа, отсъдена за нарушение срещу Венцислав Миленов. Любомир Тодоров и Ивайло Иванов имаха отлични възможности да увеличат разликата. Кирил Вълов пък постави два пъти на изпитание плевенския вратар.

С извършването на доста смени в съставите играта се изравни след почивката. Спартаковци получиха втора дузпа, с отсъждането на която съперникът не бе съгласен, но Ивайло Иванов стреля в аут. В 75-ата минута червенобрежкия вратар изби опасен удар, но при добавката на Радослав Батов бе безпомощен – 3:0. Накрая Христо Димов отбеляза единствения гол за гостите.