Литекс громи Севлиево в генерална репетиция за Втора лига

Отборът на Литекс победи с 4:0 у дома тима на Севлиево в последната си контрола преди началото на сезона във Втора професионална лига. Селекцията на Живко Желев доминираше тотално през всичките 90 минути, като реши всичко още преди почивката.

Четвърт час първия съдийски сигнал Пламен Николов откри резултата, а десетина минути по-късно Джейхан Зайденов удвои. В 38-ата минута Стефан Неделчев направи преднината на “оранжевите” класическа.

Крайното 4:0 оформи Георги Търтов малко след подновяването на играта, а четвърт час преди края пропусна да се разпише за втори път от бялата точка. На старта на първенството във Втора лига Литекс приема един от фаворитите и тази година за промоция в елита на България - Царско село.