100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани)

Локо Сф бие в представянето на отбора за новия сезон

Локомотив (София) се наложи с 1:0 над третодивизионния Сливнишки герой в последната контрола за тима от Втора лига преди започването на първенството. В 63-ата минута Александър Горанов вкара единственият гол в срещата.

Мачът бе равностоен, а съдията вдигна 11 картона. От тях три бяха червени, два за гостите, но на мястото на изгонените се появиха други играчи. В 42-ата минута за втори жълт картон бе изгонен Виктор Георгиев от Сливнишки герой, а в 66-ата минута за спречкване напуснаха преждевременно терена още Виктор Янев от домакините и Димитър Маймунков от гостите.

Локо Сф все пак стигна до победата в мача, с който представи отбора си за новия сезон. В 63-ата минута Александър Горанов вкара единственият гол в срещата. Защитникът посрещна с глава центрираната от коррнер топка от Романов, тя срещна страничния стълб и влезе във вратата на Сливнишки герой за 1:0.

Това бе последната от четирите предсезонни контроли за Локомотив Сф, като в другите тимът победи Ботев Ихтиман със 7:0 и Пирин Бл с 2:1 и завърши 0:0 с Етър.

Другата събота в първия кръг от Втора лига Локомотив ще посрещне Черноморец Балчик.

ЛОКО СФ - СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ 1:0

1:0 Александър Горанов 63

ЛОКО СФ: Любенов, Петков, Горанов, Виячки, Контохристос, Бузукис, Христов, Станкев, Тодоров, Романов, К. Хазуров /Витков, Калайджиев, Кръстев, Янев, Нетов, Алексиев, Николов,Милошев, Станкушев, Виденов/ Старши треньор - Ангел Колев

СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ: Минев, Трендафилов, Георгиев, Деспотов, Бучев, Николов, Кафтанов, Маринов, Хаджиев, Ничев, Попов /Асенов, Маймунков, Колев, Карагьозов, Кузовски, Петков, Иванов/ Старши треньор - Петър Малинов