Наш топ рефер даде три дузпи на мач от ШЛ за игра с ръка, но дали ги имаше? (видео)

Българският рефер Стефан Апостолов отсъди три дузпи за игра с ръце на срещата реванш от първия предварителен кръг на ШЛ между Розенборг и Валур. Исландският шампион бе спечелил първия мач с 1:0, но след загуба с 1:3 на реванша се сбогува с турнира.

Първото полувреме в Норвегия приключва при 0:0 В 54-ата минута Розенборг повежда след гол от дузпа, а малко по-късно вкарва и втори гол. В 85-ата минута Апостолов отсъжда 11-метров наказателен удар и за Валур, който е реализиран.

Драмата е пълна, когато в 92-ата минута българският рефер отново посочва бялата точка в полза на Розенборг. Дузпата е реализирана и благодарение на нея норвежците се класират за следващия етап на най-комерсиалния клубен турнир.