Лацио записа най-голямата си победа в историята - 20:0

Отборът на Лацио постигна най-голямата си победа в своята история, след като разпиля с 20:0 аматьорите от Ауронцо в първата си проверка това лято. Съставът на Симоне Индзаги е на подготовка в Ауронцо ди Кадоре от четири дни. Звездите Чиро Имобиле, Марко Парло, Стракоша и Раду дори не играха в срещата, в която над всички беше младокът Алесандро Роси. Той отбеляза цели седем попадения през втората част, едното от тях със страхотна задна ножица.

Първата част завърши само 6:0 след голове на Каталди, Уолъс, Кайседо, Мурджа, Марушич и Лейва, а вратарят на домакините спаси поне още 4-5 чисти положения. През втората част на терена влязоха младите "орли", които отбелязаха още 14 попадения. Освен седемте гола на Роси, по два пъти се разписаха Спрочати, Минала и Жордао, а Ломбарди също беше точен.