Очаквайте: Националите по футбол потеглят за Азербайджан за старта на новия турнир FIFA Series

Банско победи Беласица в контрола

Банско победи Беласица с 4:1 в контролна среща. В 16-та минута бившият футболист на Беласица Атанас Димитров реализира дузпа. Четири минути по-късно Светослав Валериев се възползва от груба грешка на Валентин Костов и от няколко метра се разписа за 2:0. В 38-ама минута титулярния вратар на Беласица се контузи и в игра влезе резервата Димитър Христов. След почивката бяха отбелязани нови три гола. В 73-ата минута Калоян Маринов направи резултата класически, а в 76-ата бразилеца Джовани покачи на 4:0. Единственото попадение за отбора на Беласица беше дело на резервата Запро Динев в 85-ата минута. Отборът на ОФК Беласица допусна трета загуба в предсезонната си подготовка за първенството на Югозападната Трета лига.