100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 1:7

ЦСКА 1948 не се затрудни срещу Кариана (видео+галерия)

Oтборът на ЦСКА 1948 постигна лесен успех с 3:1 над Кариана (Ерден) в контролна среща, която се проведe на стадион “Струма” в Симитли. Попаденията за “червените” отбелязаха Гущеров (5), Цветков (14) и Гюзелев (67). Голът за тима на Атанас Джамбазки вкара Николай Дичев (42).

Първото попадение в сблъсъка падна в 5-ата минута, а в негов автор се превърна Андон Гущеров. Крилото на “червените” се възползва от груба грешка на защитата на Кариана. След още девет минути игра и Николай Цветков наказа Бояджиев. Демона вкара топката със странична ножица след центриране на Кристиян Михайлов.

В края на първата част централният бранител Николай Дичев се възползва от грешка в “червената” защита и от няколко метра заби кълбото в мрежата на Диян Вълков.

През втората част темпото спадна, но въпреки това играчите на Валентин Илиев стигнаха до трети гол. В 67-ата минута Гущеров проби отдясно и центрира в наказателното поле към резервата Гюзелев, който с глава не сгреши.

До края на срещата двата отбора не създадоха чисти голови положения и битката завърши с успех 3:1 за "червените".

ЦСКА 1948 - КАРИАНА 3:1

1:0 Андон Гущеров (5)
2:0 Николай Цветков (14)
2:1 Николай Дичев (42)
3:1 Венцислав Гюзелев (67)

Стартови състави:
ЦСКА 1948: 1. Вълков, 12. Дяков, 3. Зюмбулев, 5. Генчев, 39. К. Михайлов, 6. Димов, 10. Павлов, 8. Цветков, 99. Гущеров, 13. Василев, 27. Диков
Ст. треньор: Валентин Илиев

Кариана: Бояджиев, Предев, Дичев, Ив. Тодоров, Ст. Георгиев, Н. Николов, Д. Иванов, Бастунов, Цв. Тодоров, Г. Иванов, Евг. Игнатов