Хебър би Септември в последната си контрола в Банско

Футболният тим на Хебър приключи с победа 10-дневния си лагер в Банско. В последната си контрола там пазарджиклии победиха с 1:0 Септември (Симитли). Единственото попадение в срещата падна в 43-ата минута, когато Атанас Велев разпечати вратата на противника.

През второто полувреме Ибахим Алим и Викторио Везаров пропуснаха добри положения за Септември. Това бе едва втора контрола за отбора от Симитли от началото на подготовката.

След завръщането си от Банско възпитаниците на Танчо Калпаков ще имат кратка почивка, след което ще подновят заниманията си на стадион "Георги Бенковски" в Пазарджик.

На местна почва "зелените" ще се готвят през цялата друга седмица, след което ще заминат за втория си лагер на Цигов чарк.