Ради Кирилов е играч на 29 кръг в Efbet лига

Феновете побесняха, опитаха да нахлуят на терена - “Герена” кънти: “Оставка, оставка!” (видео)

Феновете на Левски поискаха незабавна оставка на наставника на тима Делио Роси. Това стана в 75-ата минута, когато при резултат 2:2 в срещата реванш от първия предварителен кръг на Лига Европа срещу Вадуц, Серджиу Буш изпусна дузпа.

149 Левски - Вадуц
Пропускът нажежи до краен предел обстановката и запалянковците, изнервени от трагичната игра на тима до този момент и допуснатите два вратарски гола, започнаха да скандират “Оставка, оставка!”.
Феновете изляха своя гняв и срещу сменените играчи Антъни Белмонт и Сержиу Буш, които бяха изпратени с бурни освирквания.
Напрежението продължи и в последните минути на двубоя, когато ултраси на Левски се опитаха да нахлуят на терена през сектор "В", но полицията успя да се справи.

В крайна сметка Левски спечели с 3:2, но отпадна от Лига Европа, тъй като преди седмица загуби с 0:1 от този съперник в Лихтенщайн.

снимки: Sportal.bg