Очаквайте: Националите по футбол потеглят за Азербайджан за старта на новия турнир FIFA Series

Сарате дебютира с два гола за Бока Хуниорс

Новото попълнение на Бока Хуниорс Мауро Сарате отбеляза два гола в първата си среща за шампионите. Бившият играч на Лацио, Уест Хам и Велес водеше атаката на "генуезците" с Дарио Бенедето при разгрома със 7:2 над Маями Юнайтед. Аржентинският първенец е на подготовка в САЩ пред началото на новия сезон. Сарате отбеляза четвъртото и петото попадение още преди почивката, след като преди това Бенедето, който се завърна след тежка контузия, вкара хеттрик. Деветката отбеляза трите си гола още до десетата минута. Голмайсторът на тима пропусна световното първенство в Русия, след като скъса коленни връзки в края на 2017 година.

Искердос с глава и Еспиноса от дузпа вкара останалите попълнение за Бока през втората част.

Маями Юнайтед - Бока Хуниорс 2:7

0:1 Бенедето (3)

0:2 Бенедето (5)

0:3 Бенедето (10)

0:4 Сарате (17)

0:5 Сарате (20)

1:5 Миколи (25)

1:6 Искердос (52)