Карло Анчелоти тръгна с 4:0 в Наполи (видео)

Легендарният италиански треньор Карло Анчелоти стартира с разромното 4:0 авантюрата си в Наполи. "Небесносините" победиха новака в трета дивизия Гозано в първата си контрола това лято. Двубоят се игра в тренировъчния лагер на неаполитанците в Димаро, където няколко хиляди тифози дойдоха да видят тима.

Новото попълнение на Наполи Фабиан Руис Пеня вкара изключително красив гол в своя дебют. Това се случи в 20-ата минута, а попадението даде аванс на Наполи, който се запази до края на първата част. Купеният от Бетис за 30 милиона евро полузащитник обра овации с изявите си, като беше най-добър преди почивката.

След направените смени през второто полувреме паднаха още три гола във вратата на Гозано. Младият Алберто Граси, който игра под наем в СПАЛ през миналия сезон, удвои в 60-ата минута, засичайки центриране на Адам Унас. Друго от новите попълнения Симоне Верди също се разписа в своя дебют, като беше точен в 71-ата минута.

Бившият играч на Болоня  беше точен от дузпа за нарушение срещу Амаду Диавара. Халфът беше замесен в още един от головете, след като асистира за последното попълнение на Унас, който оформи крайното 4:0 в 79-ата минута.

НАПОЛИ - ГОЗАНО 4:0

1:0 Фабиан (20)

2:0 Граси (60)

3:0 Верди (71-дузпа)