Има ли Байерн сили за успех в ШЛ със селекцията до момента?

›› Булевард

Национал на Англия награби гаджето за дупето

Футболистът на Ливърпул Алекс Окслейд-Чембърлейн награби своята половинка Пери Едуардс за сочното дупе в САЩ, където халфът се възстановява от тежка травма. Снимката доби голяма популярност, а на нея зашеметителната ...

Отборът на БМС Рейсинг тийм спечели отборното бягане по часовник в Обиколката на Франция по колоездене. Дистанцията от 35.5 километра около Шоле беше измината от победителите за 38.46 минути, като изпревари с 4 секунди отборът на Тийм Скай и със 7 Куик Степ, останали на 3-о място.

Победата на БМС осигури жълтата фланелка утре на белгийския колоездач Грег ван Авермет, който излезе начело в класирането с време 9 часда, 8 минути и 55 секунди. Теджай ван Гардерен от САЩ, състезател на същия отбор, е на 2-о място със същото време.

Защитаващият титлата си от миналата година Крис Фрум днес реално загуби 51 секунди и в момента се намира на 18-о място в генералното класиране, на 44 след Том Дюмолен.