Арда с първа загуба в контролите (видео)

Тимът на Арда записа загуба с 2:1 във втората контрола, играна в Разлог. Съперник бе тимът на Поморие. Възпитаниците на Елин Топузаков започнаха доста силно срещата, като притиснаха своя съперник в неговата половина. Арда можеше да открие резултата още в третата минута, когато Борислав Стойчев стреля опасно с глава. В 21-ата минута Георги Андонов се оказа в отлична позиция, но сам срещу вратаря не успя да го преодолее. Все пак в 34-ата минута Арда откри резултата. Атанас Чепилов се откъсна от противниковата отбрана и много елегантно прехвърли стража на Поморие за 1:0. В 37-ата минута при изпълнение на ъглов удар Живко Петков се оказа най-съобразителен и изравни.

След почивката Топузаков пусна нови играчи, като сред тях бе и най-новото попълнение Венцислав Христов, който се включи с огромно желание. В 77-ата минута Васил Божинов от Поморие вкара и оформи крайното 2:1 за Поморие.

Следващата контрола на Арда е на 11-ти юли срещу отбора на Септември.

Съставът на Арда за контролата с Поморие: 12. Ганев, 71. Крумов, 7. Чанев, 5. Стойчев, 22. Кръстев, 6. Кямил, 8. Илиев, 14. Андонов, 20. Лозев, 11. Чепилов, 10. Ахмед

снимка: fcarda.bg