Септември и Ботев (Вр) не се победиха

Отборът на Септември София продължава без загуба в контролните си срещи, след като днес завърши 1:1 срещу тима на Ботев (Враца), в мач, игран на стадиона в град Разлог. До момента, играчите на Николай Митов завършиха 1:1 със Славия София, победиха с 1:2 Левски София и записаха равенство 2:2 срещу Черно море.

Наставникът на "септемврийци" не можа да разчита днес на Васил Добрев, Асен Чандъров, Владимир Николов, Иван Стоянов, Янко Георгиев и Стилян Николов, поради различни причини. В стартовите 11 започнаха Валентин Галев, Георги Стоичков, новите попълнения Аласан Диаби и Александру Бенга, каращият пробен период колумбиец Серхио, Фабиано Алвеш, Иван Тилев, Борис Галчев, Ишмаел Байду, Крис Гади и Мирослав Будинов.

Резултата бе открит в 9 - та минута на срещата, когато Фабиано Алвеш се оказа най-съобразителен в наказателното поле на "врачани" и след разбъркване стреля силно в мрежата на Ботев Враца. До края на полувремето се откриха няколко възможности пред двете врати, като двубоя предложи приятен за гледане атакуващ футбол.

Второто полувреме , треньорът на Ботев смени по-голямата част от своите играчи, а свежите сили дадоха и резултата, когато след съмнения за засада Валери Домовчийски върна равенството в двубоя.

До края на срещата Николай Митов пусна в игра Иван Василев (2000г.), Иво Димитров (2000г.), Слави Колов (2000г.), Иван Арсов (2000г.), Мартин Вълчинов (1999г.), Димитър Костадинов (1999г.), Меледже Омнебес, Здравко Димитров (1998г.) и Георги Русев (1998г.), а добри възможности за гол се откриха пред Здравко Димитров.

Следващата контрола на "септемврийци" ще бъде на 11.07.2018г. срещу Арда Кърджали.