Шампионката в многобоя Памела Георгиева с още два златни медала

Памела Георгиева от ГСК Левски Спартак 08 (София) спечели два златни медала на финалите на отделните уреди при жените на държавното лично-отборно първенство по спортна гимнастика, което се провежда в тренировъчната зала "Арена Армеец". Георгиева, която стана шампионка в многобоя вчера, триумфира на греда с 12.850 точки и на земя с 12.950 точки.  Десислава Тодорова (СК Гимнастика) спечели титлата на прескок с оценка 12.125 точки, а Валентина Рашкова (Спартак Пловдив) е първа на смесена успоредка с 12.100 точки.

При девойките старша възраст Елизабет Николова (ЦСКА) в първа на прескок с 12.575 точки и на греда с 11.450 точки. На смесена успоредка първа е Десислава Маслева (Левски Спартак 08) с 9.300 точки, а на земя - Нели Тодорова от ГСК Интерком груп-Черноморски юнак (Варна) с 11.950 точки.

При кадетките на прескок и на смесена успоредка шампионка стана Ивана Баръмова (ЦСКА) съответно с 12.700 и с 8.300 точки, а на греда и земя първа е Рая Ранчова (Левски Спартак 08) с 12.700 и 11.550 точки. По-късно днес и утре в тренировъчната зала "Арена Армеец" ще се състои републикански и международен турнир, организиран от най-добрия български гимнастик Йордан Йовчев.