Етър победи Несебър в Дряново

Етър победи с 2:1 Несебър в контрола, играна в Дряново. Морският тим първи откри резултата в 15-ата минута след корнер и удар отдалеч. В 35-ата след самостоятелна акция Георги Сърмов с левия крак изравни. Малко след това Ерик Почански пропусна сам срещу вратаря.

Победното попадение за Етър падна в 50-ата минута, когато Ерик Почански отляво центрира към Крум Стоянов и той се разписа за 2:1 До края пропуски направиха Иван Петков и Антоний Балъков.

Aвторът на победния гол Крум Стоянов подсили Етър преди дни, след като се завърна от Беларус. Бившият футболист на Ботев (Пловдив) разтрогна договора си с Динамо (Минск) и прие поканата на Красимир Балъков и "виолетовите".

Следващата проверка на Етър е на 7 юли отново в Дряново - срещу Ботев (Гълъбово).

Срещу Несебър Етър започна в състав: Иванов, Скерлев, Пехливанов, Василев, Атанасов, Сърмов, Вълчанов, Руменов, Батрович, Почански, Петков.