Бързо изтрезняване: Единсон Кавани приключи с Мондиала

Минути след триумфа над Португалия всички в тима на Уругвай бяха разочаровани с новината, че героят от срещата Единсон Каван няма да играе повече на Световното първенство, съобщава beIN Sports. Тази вечер нападателят реализира и двата гола за успеха с 2:1, но след това получи травма и напусна. Лекарският екип потвърди, че става дума за разтежение в прасеца, за което ще са необходими между 4 и 6 седмици за възстановяване. Очаква се официално потвърждение да има в понеделник.

Така футболистът на Пари Сен Жермен напуска Мондиала с три попадения на своята сметка.
д

На четвъртфиналите уругвайците ще играят с Франция, като мачът ще е на 6 юли от 17:00 часа.