Черно море завърши наравно с украинци

Отборите на Черно море и Олександрия завършиха наравно 1:1 в контролна среща, играна в Банско. Двата тима изиграха четири полувремена по 30 минути. Срещата започна равностойно, като първият изстрел по посока на вратата на украинците бе в 17-ата минута. Патрик опита удар от далечна дистанция, който обаче не успя да затрудни стража на Олександрия. Три минути по-късно украинският тим поведе в резултата чрез Евгений Протасов. Двойна намеса на Благой Макенджиев не попречи на Протасов да вкара от 6 метра. Последва нова възможност за гостите да удвоят преднината си, но изстрел на Ковалец нацели сглобката на вратата.

В 46-ата минута Мартин Минчев проби по дясното крило, навлезе навътре и отправи силен изстрел по посока на вратата, но ударът му срещна тялото на бранител. В 57- ата минута Черно море изравни резултата. Дани Кики центрира от корнер на втора греда, където Жоржиньо с глава стреля, но вратарят изби. При добавката обаче бразилецът не сгреши – 1:1. Двата тима играха равностойно в оставащите минути, като изпуснаха няколко добри положения за гол. Илиан Илиев пък заложи на два състава, които играха по две полувремена.