Без промени в Панама за битката с Англия

Селекционерът на Панама Ернан Дарио Гомес изрази очакването си за много труден мач срещу Англия. Двата отбора се срещат във втори мач от група "G" в Сочи, а всичко различно от победа практически ще изпрати дебютантите на световни футболни финали у дома. Панамците загубиха с 0:3 от Белгия в първия си мач, но въпреки това Гомес няма да предприема промени в състава си.
"Срещу Белгия се представихме стабилно и ми хареса колко усърдно работихме. Едно от предимствата ни е опитът, а стартовите 11 отдавна играят заедно, така че ще използваме това срещу англичаните. Утрешният мач ще бъде много труден. Внимателно сме наблюдавали Англия и знаем силните им страни. Те са подготвени отлично тактически, а когато губят топката, могат много бързо да си я връщат. Играчите им са много бързи и работят отлично на едно докосване, а освен това имат и много дълбок състав. Разсейване и за част от секундата може да се окаже фатално за нас. Трябва да бъдем концентрирани на 100 процента през всичките 90 минути и да бъдем организирани в защита. В противен случай ще страдаме срещу Англия", каза панамският треньор.
"Англия няма такава индивидуална класа като Белгия, но работи отлично като отбор", добави още Ернан Дарио Гомес.