Националите в София с нова категорична победа над Иран U20

Националите в София завършиха с успех в контролите с Ираан Снимка: volleyball.bg

Състезателите от мъжкия национален отбор на България, които не попадат в основната група за турнирите от Волейболната лига на нациите и водят подготовка под ръководството на Мирослав Живков в София, победиха Иран U20 с общ резултат 4:0 (25:22, 25: 20, 27:25, 26:24) в третата контрола между двата тима, която се игра в столичната зала „Христо Ботев“.

Така съставът на България завърши с успех в приятелските мачове на родна земя и приключи с резултат 2:1 победи над съперника, след като записа две победи с 4:0 гейма и отстъпи във втората контрола с 2:3 гейма.

Волейболистите на Иран да на подготовка у нас преди участието им в шампионата на Азия за младежи U20. Утре, 22 юни те ще играят приятелски мач с тима на Ирак, който също е на подготовка у нас.