Дзагоев може да се възстанови за осминафиналите на Мондиал 2018

Полузащитникът на руския национален отбор по футбол Алан Дзагоев почти сигурно ще бъде готов за осминафиналите на Мондиал 2018.
Дзагоев получи контузия в задната част на бедрото през първото полувреме в мача на откриването на Световното първенство, който домакините спечелиха с 5:0 срещу Саудитска Арабия на 14 юни.
"Алан продължава да се възстановява от травмата. Хубавото е, че забелязва положителна динамика, която ни позволява да разчитаме, че той ще бъде на разположение за елиминациите", коментираха от лекарския щаб на Русия.
Домакините почти сигурно си осигуриха класиране на осминафиналите, след като снощи победиха и Египет с 3:1. В днешното занимание на "Сборная", което беше възстановително, не се включиха Дзагоев, Юрий Жирков и вратарят Игор Акинфеев.