Тервел Пулев смаза пореден съперник! (видео)

Тервел Пулев продължава да е непобеден на професионалния ринг. Българският боксьор постигна нов експресен успех, този път срещу американеца Армандо Анкона. Двубоят в "Олстейт Арена" в Чикаго се оказа изключително неравностоен и още в първия рунд Пулев нокаутира съперника си. Тервел засипа с удари Анкона още в началото. Поредното ляво кроше на бронзовия медалист от Лондон 2012 свали американеца, който се изправи на крака и направи опит да продължи боя след отброяването. Последва нова атака на Пулев и всичко приключи за 2:06 минути.

И днес по-малкият от братята Пулеви се радваше на солидна подкрепа от българската общност в Чикаго. Той беше посрещнат с бурни овации и развяти родни трибагреници. През мартТервел отново се боксира в Чикаго и нокаутира Скот Фъртел за по-малко от три минути. Същото сполетя и Анкона.

Балансът на Пулев вече е 11 победи от 11 мача, като 10 от тях са с нокаут. За отбелязване е, че 4 от нокаутите на Тервел са още в първия рунд.

33-годишният Анкона остана с 8 победи и 8 загуби, а в последните си 6 мача неизменно допуска поражения.

Следващият двубой на Тервел Пулев е насрочен за 27 юли, когато в Ларедо, Тексас за първи път ще се боксира в 10 рунда.