Без победител в първия 1/2-финален плейоф между Читадела и Фрозиноне

Отборите на Читадела и Фрозиноне не успяха да излъчат победител в първия 1/2-финален плейоф за влизане в Серия “А”. Срещата на “Пиер Чезаре Томболато” завърши при резултат 1:1, което запазва сериозна интрига за реванша.

Гостите първи взеха преднина в резултата в 17-ата минута с попадение на Лука Паганини. В 43-ата минута обаче Николо Бригенти си вкара автогол, с който възстанови равенството и резулаттът се запази такъв до края на мача.

Така всичко ще бъде решено във втория мач. Той ще се изиграе на 10 юни на стадион “Бенито Стирпе” във Фрозиноне.