ЦСКА 1948 стартира убедително на силен международен турнир

Юношите на ЦСКА 1948 спечели с убедителното 4:2 първия си мач от международния детски турнир VIVACOMCUP срещу македонския Беласица (Струмица). Водачите в група Б вкараха четирите си гола само в рамките на 16 минути, още през първото полувреме. Мартин Първанов откри в 4-ата минута, а Станислав Георгиев удвои 6 минути по-късно. Здравко Костов и Кирил Асенов се разписаха за 3:0 и 4:0, съответно в 13-ата и 16-ата минута.

Видимо успокоени от конфортната си преднина, през втората част "червените" намалиха  оборотите. Гостите от Македония се възползваха от това и успяха да намалят до 4:2 чрез Миле Стойковски в 37-ата минута и Александър Велков в 51-ата минута.