Словакия и Холандия не излъчиха победител в контрола

Националните отбори на Словакия и Холандия не излъчиха победител в контролна среща помежду си, играна на “Сити Арена” в Търнава. Мачът завърши при резултат 1:1, като домакините поведоха през първото полувреме, а гостите изравниха след почивката.

Словакия поведе в резултата в 8-ата минута с гол на Адам Немец с глава след центриране на Марек Хамшик.

В 59-ата минута Холандия изравни с попадение на Куинси Промес, който порази вратата с мощен шут от границата на наказателното поле.

Двата тима не се класираха за участие на световното първенство в Русия, но въпреки това имат уредени по няколко приятелски срещи през лятото. Словакия ще срещне още Мароко и Дания, а “Лалетата” пък предстои да играят с Италия и Перу.