Наградиха Ради Цонев и Лече с трофея за Лега про

Бившият младежки национал Радослав Цонев и съотборниците му от Лече бяха наградени с купата за победител в Лега про - група "С" след загубата във финала за Суперкупата на Лега про срещу Падова, който спечели промоция в Серия Б като победител в група "Б". Третият тим, който се завръща във втория ешелон на италианския футбол е Ливорно, който триумфира в група "А".
Двубоят за Суперкупата беше за престиж и се изигра на стадиона на Лече "Виа дел Маре". За съжаление Цонев и съотборниците му не успяха да зарадват собствените си фенове с успех в последния си официален мач за сезона и отстъпиха с 0:1. Голът за гостите отбеляза Капелети в 15-ата минута. Цонев започна от скамейката и се появи в игра в началото на второто полувреме.
Сред публиката беше и братът на българина Борислав, а след награждаването двамата се снимаха с трофея.