Какво е настроението в националния отбор по ръгби на България преди сблъсъка със Сърбия

Тулуза направи крачка към спасението си в Лига 1

Отборът на Тулуза направи решителна крачка към спасението си в Лига 1, след като разгроми с 3:0 Аячо в първи мач от баражите за оставане във френския елит.

Двубоят се игра на стадиона в Монпелие, но пред празни трибуни, тъй като символичните домакини от Аячо бяха наказани заради поведението на феновете им. Първото полувреме мина без голове, но малко преди почивката почивката гостите от Тулуза успяха да вкарат чрез Макс-Ален Градел.

След паузата Кристофър Жулиен и Яя Саного довършиха започнатото, а при този резултат реваншът се очертава протоколен.