Пламен Крумов: Атакуваме Първа лига

Най-опитният играч на Арда (Кърджали) Пламен Крумов е категоричен, че тимът заслужено направи дубъл в аматьорския футбол! Играчите на Елин Топузаков постигнаха драматичен успех с 5:4 след изпълнение на дузпи срещу Кариана (Ерден) и спечелиха Купата на Аматьорската лига, а преди това си гарантираха титлата в Югоизточната Трета лига.
"Беше труден мач, но ние си го направихме такъв. Не бяхме концентрирани от първата минута, като пуснахме много нелеп гол. Мисля си, че днес победи футболът, тъй като през всичките 90 минути показахме, че сме по-добрият отбор. Противникът се защитаваше с 11 човека и цял мач не минаха центъра. Ние играхме футбол, опитахме се да правим футбол и накрая футболът победи. Показахме на терена, че сме с класи по-добри, но все пак рулетката на дузпите ни донесе купата. Сега ни остават два протоколни мача в шампионата, в които трябва да се предпазим от контузии. След това да се готвим за Б група, където ще бъде наистина тежко.
Арда (Кърджали) е носителят на купата на аматьорска лига@@@Пристигнах тук зимата, но момчетата ме приеха много добре. Колективът е страхотен, а с класните попълнения през паузата наградихме. Тази купа е черешата на тортата. Готови сме за Втора лига. Имаме млад и амбициозен треньор, който иска да играем модерен футбол, именно на това ни учи. С няколко класни попълнения задължително трябва да атакуваме Първа лига през следващия сезон", сподели Крумов.