Златан Ибрахимович "положи" съперник за настъпване (видео)

Шведската мегазвезда Златан Ибрахимович показа лютия си нрав и в САЩ. Нападателят на ЛА Галакси получи директен червен картон за удар в тила на съперник по време на двубоя от 12-ия кръг на МЛС срещу Монреал Импакт, спечелен от неговия тим с 1:0.

Инцидентът стана в края на първото полувреме, когато отстъпвайки назад, халфът на канадския тим Майкъл Петрасо настъпи Златан. Шведът се ядоса и го удари с длан по тила, а Петрасо се строполи на терена. Златан усети накъде отиват нещата и също падна, но реферите не го пожалиха заради проявената агресия.

Съперникът му получи жълт картон за настъпването, а Ибрахимович директно беше изгонен. Въпреки, че играха с човек по-малко, съотборниците му стигнаха до победата с гол на Камара в 75-ата минута.