Очаквайте в 17:00: Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Сантос Лагуна спечели за шести път титлата в Мексико

Сантос Лагуна спечели за шести път в историята си титлата в мексиканското първенство по футбол, след като завърши наравно 1:1 срещу Толука и спечели с 3:2 в общия резултат на финала в Клаусура.
Аржентинецът Жулио Сезар изведе Сантос Лагуна напред в резултата в деветата минута, а неговият сънародник Габриел Хауш изравни в 82-та. В последствие Толука натисна здраво своите съперници и дори игра почти десет минути с човек повече заради червен картон на Оскар Веласкес, но домакините така и не стигнаха до втори гол.
Титлата е една от двете всяка година в Мексико, където сезонът е разделен на две - Апертура и Клаусура.