Тимът на Стойчо Младенов за пети пореден път със "суха мрежа"

Тимът на Стойчо Младенов Кайсар завърши 0:0 в домакинството на Атирау от казахстанското първенство. Така отборът от Кизилорда не допусна гол в пети пореден мач. Преди мача с Атирау, който е бивш тим на Екзекутора на Ливърпул, защитата на Кайсар не допуснаха гол последователно срещу Ордабаси (воден от Георги Дерменджиев), Тобол, Шахтьор (Караганги) и Кизил Жар (воден от Никола Спасов). Отборът на Младенов е осми с 11 точки от 11 мача, докато лидер е шампионът Астана.

Двубоят се игра на връх 42-годишния рожден ден на помощник-треньора и легенда на ЦСКА Тодор Янчев. Кайсар имаше повече положения за гол, но късметът не бе с тима. Нулевото равенство е второ поредно за "вълците"

В същото време Кизил Жар на Спасов претърпя най-големия крах след завръщането си в елита. Отборът катастрофира с 0:5 на терена на Иртиш. Още през първото полувреме Кизил Жар бе допуснал три гола. Отборът на Спасов е на десето място от 12 участника в казахстанското първенство. Ордабаси на Дерменджиев е на четвърта позиция.