Даниел Димов: Всичко зависи от нас на баража

Играчът на Черно море Даниел Димов вярва, че тимът му може да играе в Лига Европа. Халфът, който играе бранител, вкара решаващото попадение в продължението срещу Локомотив (Пловдив) за крайното 2:2. Димов беше точен в 103-ата минута, а "моряците" отстраниха "смърфовете" с общ резултат 4:3, като излизат в битка за Лига Европа срещу третия в крайното класиране.

"Локомотив са добър отбор, който ни даде голям отпор. Добър тим са, подреден, комплектуван. Ние знаехме, какво ни очаква. Въпреки лошия резултат през първата част, се вдигнахме след почивката и продълженията.

Локомотив Пд - Черно море@@@Преди два дни имахме мач. Пътуваме от Варна, което е дълъг път, имаше умора в момчетата, но на почивката си казахме какво трябва да променим. Сторихме го и се радвам за момчетата, че продължаваме. Вярвам в Лига Европа. Още преди 4 месеца, като дойдох, вярвах че ще можем да спечелим втората осмица, въпреки лошите резултати. Познавам треньора и момчетата, знам какво могат и какво се иска. Има още един мач, ще видим какво ще стане. Всичко зависи от нас в баража. Излизаме 11 на 11, като всичко зависи от нас. Надявам се, да спечелим", сподели Димов.