Хебър обърна Марек в Дупница

Марек загуби злощастно с 1:3 от Хебър пред над 200 зрители на стадион „Бончук“ в мач от Югозападната Трета лига. Дупничани има за какво да съжаляват, след като водеха в резултата и показаха не лош футбол. В 29-ата минута Димитър Владимиров откри резултата. Той бе изведен сам срещу вратаря на Хебър Пангев и по страхотен начин го прехвърли за 1:0.

Гостите бяха близо до изравняването в 52-ата минута, когато Цветан Павлов удари гредата. Мачът се реши в рамките на 3 минути – между 58-ма и 60-та. В 58-ата минута Еньо Кръстовчев изпусна най-чистото положение в мача, след като от 2 метра не успя да порази целта. В ответната атака, секунди по-късно, Хебър изравни. Точен след разбъркване бе Станимир Димитров. В 60-ата минута пък бе отсъдена дузпа за гостите за нарушение в наказателното поле срещу най-добрия им играч – Димитър Илиев. От 11 метра точен бе Руслан Иванов за 1:2. Марек опита да стигне до точката, но се оголи доста в защита. Така в 85-ата минута при изключително спорно положение за засада резервата Ангел Лачов оформи крайното 1:3.