Локо (ГО) приключи сезона с 10 победи, 10 равни и 10 загуби

Отборът на Локомотив (Горна Оряховица) завърши сезона във Втора лига с победа с 3:0 над Несебър. Играчите на Александър Димитров стигнаха до успеха с попадения на Деян Христов, Кокен Куроки и Антоний Балъков. Ветеранът откри резултата малко преди края на първата част, а след почивката дойдоха и другите попадения - в 54-ата и 71-ата минути.

В крайното класиране Локомотив приключва точно по средата на таблицата - осма позиция с актив от 40 точки - 10 победи, 10 равни и 10 загуби. Тимът от Централна България стигна до спасението със силна финална серия и седем точки в последните три мача. Несебър от своя страна приключва с 44 на пета позиция.

Локомотив (Горна Оряховица) - Несебър 3:0
1:0 Христов 39'
2:0 Куроки 54'
3:0 Балъков 71'