Икарди стиска палци на Кротоне

Интер загуби от Сасуоло с 1:2 у дома в 37-ия кръг на Серия А и вече не държи съдбата си в свои ръце. Шансовете на “нерадзурите” да завършат на четвърто място и да играят в Шампионската лига през новия сезон вече зависят от резултата в двубоя между Кротоне и Лацио.

В момента четвъртото място заемат именно римляните, които имат 71 точки и мач по-малко. Интер е пети с 69. Победа за Кротоне или поне равен срещу Лацио ще остави въпросът за четвъртото място открит до директния сблъсък между “орлите” и “нерадзурите” в последния кръг на “Олимпико”.

“Разстроен съм. Искахме да спечелим, но Сасуоло игра отлично. Започнахме сезона добре, а след това нещо се случи и загубихме темпо. Въпреки това мога да кажа, че се гордея с представянето си през сезона, в който основна цел беше попадането в Шампионската лига.

Надявам се Кротоне да не загуби от Лацио и да ни предостави шанса да определим кой ще играе в Шампионската лига в директен сблъсък”, коментира капитанът на Интер Мауро Икарди.

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on Mar 31, 2018 at 7:07am PDT