Стоян Колев: От началото на годината не сме имали толкова положения

Треньорът на вратарите на Верея (Стара Загора) Стоян Колев изрази съжаление, че тимът му е пропуснал много чисти положения при поражението с 0:2 от ЦСКА-София на Първа лига.

"Действително през първото полувреме имахме невероятни възможности за гол, но за съжаление ги пропуснахме. ЦСКА си взе поуките и направи корекции след почивка, като затвориха достъпите до тяхната врата. Още от началото на първенството изпитваме проблем при статичните положения, като днес допуснахме първия гол. Това е липсва на концентрация. Грешката на вратаря при второто попадение? Това е младостта, големи вратари са допускали по-комични голове. Той има 5-6 мача в елита, нормално е да се учи момчето. От началото на годината едва ли сме имали повече и по-чисти положения от този мач, но това е футболът - пропуска се. Идеята беше да прехвърлим нашето спокойствие върху футболистите, да излязат и да се забавляват. Благодарни сме им, че демонстрираха такова желание и хъс за игра", сподели Колев.