ЦСКА 1948 направи още една крачка към Втора лига

Отборът на ЦСКА 1948 записа пореден успех в Югозападна Трета лига. Играчите на Валентин Илиев надиграха с 2:0 Пирин (Разлог) в среща от 31-ия кръг на шампионата. Попаденията за “червените” реализираха Томислав Павлов (24) и Андон Гущеров (38).

Двубоят в Разлог започна с натиск на гостите. Логичното се случи в 24-ата минута, когато Томислав Павлов вкара първия гол, след като халфът завърши добра атака на тима.
ЦСКА 1948 - Чавдар Етрополе
В 38-ата минута Андон Гущеров записа името си сред голмайсторите. Крилото се разписа след перфектен пас на Емил Гъргоров. До края на първата част “червените” изпуснаха още няколко положения.

През второто полувреме темпото на игра спадна и логично срещата завърши без нови попадения.

С този успех ЦСКА 1948 събра актив от 85 точки. Футболистите на Валентин Илиев се нуждаят от три точки, за да си гарантират класиране във Втора професионална лига.