Талантите на Литекс разгромиха Спартак (Плевен)

Категорична победа с 4:1 постигна отборът на Литекс (Ловеч) над Спартак (Плевен) в мач от Подготвителна група (U-11 деца родени 2005 година) на първенството.

Футболната среща започна с тотално превъзходство и ранен гол за “оранжевите”, отбелязан от Мартин Димитров, но отменен след спорна засада. До почивката гостите поведоха с попадение на Мерт Дормуш.

През второто полувреме Мартин Димитров на два пъти и Мартин Янков направиха резултата 4:0, а след една от редките атаки домакините вкараха почетно попадение. След категоричната победа отборът на Литекс е едноличен лидер в първенството.