Маг Куарешма отново е тук! (видео)

Португалската звезда Рикардо Куарешма отново демонстрира специалитета си - “рабона”. 34-годишното крило асистира с атрактивно изпълнение на Душко Тошич за първия гол при победата на Бешикташ с 2:0 у дома срещу Кайзериспор в мач от 32-ия кръг на турското първенство.

Европейският шампион с Португалия Куарешма нерядко прави впечатляващи неща на терена, независимо дали става дума за атрактивни голове или просто за технически умения от висша класа.

A post shared by 433 | Football (Soccer) (@433) on May 7, 2018 at 11:55am PDT

В 31-ата минута намиращият се близо до аутлинията Куарешма качи топката на главата на Тошич след изпълнение на ъглов удар. В 45-ата минута пък бившият играч на Барселона Адриано Корея реализира второто попадение след асистенция на екс-футболиста на Ливърпул Райън Бабел.

Два кръга преди края Бешикташ е четвърти в класирането с 65 точки. Лидер е Галатасарай с 69, пред Фенербахче и Истанбул Башакшехир с по 66 точки.