Миньор разби Левски

Тимът на Миньор (Раднево) разби с 4:0 Левски (Карлово) в мач от 29-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Момчетата на Живко Иробалиев и Живко Калчев започнаха много активно мача, но няколко пропуска и две греди спряха домакините. Все пак в 35-ата минута Бъкърджиев даде аванс на "жълто-черните" с удар от 30 метра. След почивката играчите на Миньор надиграха категорично гостите, които са водени от селекционера на аматьорския национален отбор Краси Манолов. Вълев вкара за 2:0 в 55-ата минута, а Станислав Белчев вкара трети гол в 64-ата минута. Димитър Цонев направи победата още по-голяма за домакините, които имат четири поредни победи в шампионата.

Миньор е на трето място с 54 точки, като има предимство от седем точки пред четвъртия Атлетик (Куклен), а вторият Загорец е с 59 точки.