Литекс разби Черноморец (Балчик)

Отборът на Литекс разби с 4:0 Черноморец (Балчик) в мач от 28-ия кръг на Втора лига. На градския стадион в Ловеч домакините не оставиха никакви шансове на своя противник, като първото полувреме срещата се игра на една врата, но "оранжевите" пропуснаха доста положения и голове нямаше.

Добромир Бонев даде аванс на Литекс в 57-ата минута. Две минути след това на терена влезе Кристиян Тафраджийски, който се превърна в герой, след като отбеляза хеттрик за 30 минути. Бившият футболист на Созопол беше точен първо в 79-ата минута, след което направи 3:0 в 84-ата минута, а в последните секунди оформи крайния резултат.

Това бяха първите му голове за Литекс, който се изкачи на 11-то място с 36 точки. Тимът от Балчик остана на шесто място с 38 точки.

Литекс - Черноморец (Балчик) 4:0
1:0 Бонев (57)
2:0 Тафраджийски (79)
3:0 Тафраджийски (84)
4:0 Тафраджийски (90)