Страхил Попов и компания разбиха един от грандовете в Турция (видео)

Националът Страхил Попов игра цял мач за Касъмпаша, а отборът му срази с 5:2 като гост Трабзонспор. Нападателите Трезеге и Мбайе Диане отбелязаха два гола, а домакините от черноморския гранд завършиха с двама човека по-малко, след като червени картони получиха Окай Йокушлу и Томаш Хубочан.

Резултата откри Диане в 11-ата минута, но Филип Новак изравни за Трабзонспор в 17-ата. Трезеге и Бърнард Менса осигуриха добър аванс на Касъмпаша до почивката, а веднага след нея Новак намали на 2:3.

В 59-ата минута Трезеге вкара четвърти гол за гостите, а в 74-ата Диане сложи точка на спора. В заключителните минути домакините се изнервиха и реферът Юмит Йозтюрк изгони двама техни играчи.

Два кръга преди края на сезона Касъмпаша е на 9-о място с 43 точки, а Трабзонспор е 5-и с 49.