Недялков и Далас си тръгнаха с точка от ЛА (видео)

Антон Недялков записа цял мач за ФК Далас, който продължава със стабилното си представяне от началото на сезона в МЛС. Снощи тимът на българна направи равенство 1:1 като гост на Лос Анджелис ФК и има само една загуба от старта на кампанията.

Стивън Бейташур откри за домакините още в 10-ата минута, когато беше изведен в наказателното поле и с хубав диагонален удар намери далечния ъгъл. Въпреки че атакуваха по-рядко, футболистите на Далас стигнаха до точката след почивката. Точен беше Макси Урути в 56-ата минута с плътен изстрел по земята.

В самия край на двубоя звездата на Лос Анджелис ФК Карлос Вела се освободи и стреля, но топката излезе в аут.

Далас е на 10-о място във временното класиране на МЛС с 13 точки от 9 мача. Само в Източната конференция тимът на Недялков е 4-и.