Съкрушен... (снимки)

Стражът на Байерн (Мюнхен) Свен Улрайх се представя чудесно цял сезон в отсъствието на Мануел Нойер, но в най-важния момент допусна голяма грешка и тя коства много на баварците. 29-годишният Улрайх подари гол на Карим Бензема в началото на второто полувреме от реванша от полуфиналите на Шампионската лига с Реал Мадрид на “Сантиаго Бернабеу” във вторник вечерта. Улрайх явно не беше сигурен как да действа след върнатата към него от Корентен Толисо топка и се размина с нея, позволявайки на Бензема да реализира второто си попадение в срещата. Мачът завърши 2:2 и с общ резултат от двете срещи 4:3 “лос бланкос” се класираха на трети пореден финал в Шампионската лига и общо четвърти в последните пет сезона.

След края на злощастния за Улрайх и мюнхенци мач в социалните мрежи се появиха снимки със съкрушения и безпомощен вратар на германския първенец. На някои от снимките се вижда как Улрайх седи сам на терена, потънал в отчаяние. Наистина, да не си на мястото му в този момент.